Волосовець Олександр

Зображення
Олександр Волосовець
Науковий ступінь
Повна назва наукового ступеню та вчене звання
Галузь
кафедра педіатрії №2
Додаткові дані про статус:
Член-кореспондент Національної академії медичних наук України
екс-член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
Вид академічної недоброчесності
Тип документу:
наукова стаття
Назва роботи:
Волосовець О.П., Врублевська С.В. "Епігеномна характеристика атопічних захворювань у дітей", надрукована у науковому виданні "Запорожский медицинский журнал", рік 2015, №2 (89), С. 78-82.
Опис викриття:
Викривальна стаття розміщена на сайті "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях".
Підстава для внесення інформації про академічну недоброчесність:

Відзнака 2016 року "Фальсифікатор року" за ініціативи наукової та громадської спільноти "Академічна НЕгідність року". Номінований у 2016 році також на звання "Плагіатор року". http://e-csr.org.ua/node/12

Фотодокази
сертифікат
Фото:
Персональний сайт О.Волосовця
Часовий показник, періоди

 

Олександр Волосовець разом зі своєю колишньою аспіранткою Світланою Врублевською вигадав термін "аллогія" при плагіатуванні наукового тексту медичної тематики та його перекладі з російської на українську. Це ключове слово в його статті! Для науковців поняття "ключові слова" у статті дає достатню характеристику. Базовим є такий медичний термін як "аллогены". А ще науці відомо, що алогія – це розлад мислення! Ви, наш шановний читачу, часом не заблукали у трьох соснах? Далі буде...

"аллогія"

А похідним мав би бути термін "алогени" у контексті виразу "алогенні імуногени", російською — "аллогенные иммуногены".
Плагіатування та фальсифікація наукових текстів призвели до появи у статті "Епігеномна характеристика атопічних захворювань у дітей" співавторів О.П.Волосовця і С.В.Врублевської міфічного персонажу! А саме дружини скандинавського князя Вольдемара на ім'я Аллогія. Казково, чому ні?
Олександр ВолосовецьОлександр Волосовець
Плагіатор і фальсифікатор у науці, має звання "Фальсифікатор року" (2016) — відзнаку від громадськості "Академічна НЕгідність року".
VIP-посади: член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, член-кореспондент Національної академії медичних наук України.
Офіційно: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, завідувач кафедри педіатрії №2, доктор медичних наук, професор.
Цитата із наукової статті авторів Волосовець О. П. і Врублевська С. В. "Епігеномна характеристика атопічних захворювань у дітей", що надрукована у науковому виданні "Запорожский медицинский журнал", рік 2015, №2 (89), С. 78-82. Викривальна стаття розміщена на сайті "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях".
Фото: сайт інформ-видання 7 днів-Україна.