Відзнаки 2016 року "Плагіатор року" і "Псевдонауковець року" за ініціативи наукової та громадської спільноти "Академічна НЕгідність року" за "винайдення" Лептонного "Бога". http://e-csr.org.ua/node/12 Також у 2017 році отримала звання "Фальсифікатор року" за фальсифікації монографії, навчальних посібників, докторської дисертації. http://e-csr.org.ua/node/189
Тетяна Пархоменко: Кейс Катерини Кириленко став не просто зразковим прикладом системного плагіату, він став маркером руйнації державної вертикалі в управлінні освітою і наукою в Україні і моральної та/або професійної деградації людей, що задіяні в системі підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації, починаючи від редакторів наукових видань і рецензентів і завершуючи членами спеціалізованих вчених рад та опонентами.
Лідером цитування 16 року стали "лептони" та "Лептонний Бог". Увага суспільства до цих термінів — це окрема історія, не менш захоплива для поціновувачів афоризмів, і буде викладена тут незабаром. Славу "Лептонівни" набула поширювачка терміну "лептони" псевдонауковиця та відома плагіаторка Катерина Кириленко. А сам термін "лептон" став не тільки прозивним, а раз по раз і лайливим ("лептон тобі в поміч" зустрічаємо в мережі).
"Душа не здатна до практичної діяльності, якщо вона не втілена в органічну оболонку. Лептонний "Бог", розум якого у вихідній формі був тотожним із його лептонним тілом, сам створює розмаїття своїх"тілесних органів". "Органами" його діяльності стають ті синергетичні системи, які він створює. "Знаряддями" його діяльності є ті самі резонансні взаємодії, що здійснюються в синергетичних процесах саморозвитку багаторівневих систем. Можна було б вважати, що Бог своєю креативною діяльністю рятується від нудьги. Також можна було б говорити, що він сам вигадує для себе розмаїття ігор: він грає в створення Космосу для того, щоби не відчувати нудьги."