Глазков Едуард

Зображення
Едуард Глазков
Науковий ступінь
Повна назва наукового ступеню та вчене звання
Галузь
ВНЗ, наукова установа, заклад
кафедра нормальної фізіології, патологічної фізіології та патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством
Вид академічної недоброчесності
Тип документу:
дисертація
Назва роботи:
Адаптаційні реакції організму при зміні клімато-географічних умов перебування у громадян з Середньої та Східної Азії
Підстава для внесення інформації про академічну недоброчесність:

Номінований у 2016 році на звання "Фальсифікатор року" ініціативою наукової та громадської спільноти "Академічна НЕгідність року". http://e-csr.org.ua/node/12

Фото:
сайт університету (ЛДМУ)
Часовий показник, періоди

 

Псевдошанувальник Гіппократа Едуард Глазков:

"Гіппократ  це давньоРИМСЬКИЙ лікар"!

Фальсифікатор у науці, номінант на отримання звання "Фальсифікатор року" (2016) — відзнаки від громадськості "Академічна НЕгідність року".

Офіційно: Луганський державний медичний університет, в.о. завідувача кафедри нормальної фізіології, патологічної фізіології та патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством, доктор медичних наук, доцент.

Цитата із докторської дисертації "Адаптаційні реакції організму при зміні клімато-географічних умов перебування у громадян з Середньої та Східної Азії" за спец. 14.03.04 (патологічна фізіологія), сторінка 18. Нісенітницю про Гіппократа він навіть не сам вигадав, а акуратно переписав із чужого джерела. Автор-вигадник Микола Ільєнко, доктор біологічних наук, його стаття "Роль адаптації в реабілітаційних процесах" опублікована у виданні "Український науковий журнал "Освіта регіону" (розділ "політологія, психологія, комунікації"), рік 2010, №3.

До відома: Гіппократ — це давньогрецький лікар і філософ, створив власну школу, заклав наукові основи в медицині, виокремив її як фах.

Детальніше про "здобутки"http://false-science.ucoz.ua/news/dak_mon_dae_dobro_na_plagiat_i_falsifikaciju/2016-08-10-28

Фото: сайт університету ЛДМУ.